PROSBA O DOUČOVÁNÍ DĚTÍ IRÁCKÝCH KŘESŤANŮ

Milí přátelé, obracíme se na Vás s prosbou o doučování. Děti iráckých křesťanů v naší farnosti navštěvují střední zdravotní školu a potřebují někoho, kdo by jim 2x do týdne pomohl s učením - zvláště v době distanční výuky. Pro zahraniční studenty je současná situace opravdu obtížná, často látce nerozumí a nemohou se bezprostředně obrátit s dotazy na vyučujícího nebo spolužáky.
Tato aktivita je vhodná zvláště pro studenty, kteří si tak mohou něco přivydělat. Odměna dohodou. V případě zájmu se obraťte prosím na: Roman a Katka Černohorští, tel.606723936 , mail:  rocernoh zavináč seznam.cz
crop 30565 irak skolacka tabule pentagon